Om Tanngarden

Vi er en tannklinikk med 6 allmenntannleger og egen avdeling for kjeveortopedi med 2 kjeveortopeder ( Orthos.no).

På Tanngarden kan du få utført alt innen moderne tannbehandling. Vi har et bredt kompetansefelt på klinikken. Vi samarbeider med, og henviser ved behov, til de beste spesialistene. Vi finner gode og varige løsninger sammen med deg på alt fra estetisk justering til kompliserte og sammensatte behandlinger.

Våre 6 tannleger tilbyr allmenn tannbehandling med fokus på smertefri og tilpasset behandling. Vi behandler pasienter med tannlegeskrekk (odontofobi) – dette er vi gode på!

Til å hjelpe oss på Tanngarden har vi 9 tannlegeassistenter som sørger for den gode flyten på klinikken. De gir kompetent assistanse i behandling og oppfølging av våre pasienter, og ved henvendelser på telefon.

Velkommen til oss!

tanngardenweb-omoss-1
tanngardenweb-5

Benedikte Sjåstad Øvredal
Tannlege MNTF

benedikte@tanngarden.no

Spesialkompetanse i implantatkirurgi.

tanngardenweb-6

Vibeke Frigaard
Tannlege MNTF

vibeke@tanngarden.no

Spesialkompetanse implantatprotetikk med HELFO refusjon.

tanngardenweb-9

Britt Nerland Kytiri
Tannlege MNTF

britt@tanngarden.no

Spesialkompetanse på kjeveleddslidelser og tyggemuskulatur, samt akupunktur.

Spesialkompetanse implantatprotetikk med HELFO refusjon.

tanngardenweb-7

Therese Lund-Ringstad
Tannlege MNTF

therese@tanngarden.no

Spesialkompetanse i implantatprotetikk med HELFO refusjon.

tanngardenweb-8

Madeleine Hjertnes
Tannlege MNTF

madeleine@tanngarden.no

Silje Haustveit

Silje Haustveit
Tannlege MNTF

silje@tanngarden.no

tanngardenweb-omoss-2

Våre assistenter Lise Nygård, Liv Bjørgo, Berit Heggland, Torill Drange, Anne Gro Fjellstad og Janne Rabben.

tanngardenweb-11
tanngardenweb-13
tanngardenweb-14
tanngardenweb-15